بخرید و 635,140 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-L85S

ماشین لباسشویی 8 کیلوگرم

مجهز به شستشو با بخار True Steam

موتور بدون تسمه دایرکت درایو (Direct Drive)

تکنولوژی TurboWash- شست‌وشو در 59 دقیقه

دارای تراز انرژی 40درصد و A+++

Give a Name
  • سفید
  • نقره ای
  • گلدیران(نماینده رسمی LG در ایران)

30,636,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه
ظرفیت دیگ : 8 کیلوگرم
ابعاد : 850*580*600
اندازه دهانه درب : 510 میلیمتر
رتبه انرژی : +++A
تعداد برنامه های شست و شو : 14 + 18

1400 دور در دقیقه
8 کیلوگرم
850*580*600
510 میلیمتر
+++A
14 + 18

مشخصات عمومی
6Motion(شستشوی مشابه با شستشوی دستی)
بخارشوی
سنسور اندازه گیری وزن البسه
سیستم عیب یاب خودکار
شستشوي سريع
صفحه نمایش LED
موتوربدون تسمه Direct Drive
نمودار مصرف انرژی +++A
برنامه شستشوی کتان
برنامه ضد چروک
سیستم لکه گیری Bio
قفل Aqua
برنامه قطع / وصل صدای Beeper (هشداردهنده) دستگاه
بر طرف کردن بوهای نامطبوع و ضد چروک بدون نیاز به اتو
سامانه شستشوی هوشمند

سریع و تمیز با TurboWash

در تکنولوژی TurboWash آب با تکنیک خاصی (Jet Spray) با فشار قوی اسپری می‌شود تا زمان شست‌وشو کاهش یابد و به این وسیله علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه، لباس‌های تمیزتری را تحویل دهد. در مرحله Jet Spray آب در بازه های 120 ثانیه ای به طور مستقیم روی بافت پارچه اسپری می‌شود تا کارایی فناوری 6 Motion Direct Drive در شست‌وشو و آب‌کشی افزایش یابد و به توان به کمک تکنولوژی TurboWash به فرآیند شستشو سرعت بیشتری بخشید.

موتور بدون تسمه دایرکت درایو

پیشگام در شست‌وشوی تمیزتر و کم‌صداتر بدون تسمه و پولی: - صدای کمتر - صرفه‌جویی در انرژی - ظرفیت بیشتر - طول عمر بیشتر ال جی با حذف تسمه و پولی، توانسته است با استفاده از سیستم Inverter Direct Drive بهره‌وری موتور را افزایش دهد و در عین حال، مصرف انرژی را کم کند و دستگاه را در مقابل خرابی مقاوم سازد. این سیستم ساده‌شده باعث کاهش بیشتر صدا نیز می‌شود. موتور بدون تسمه Direct Drive که در قلب ماشین لباس‌شویی‌های ال‌جی می‌تپد، هم قابل اطمینان و هم ساکت است. ما تضمین می‌کنیم که این موتور شما را ناامید نخواهد کرد. در حقیقت، ما تا این حد به این دستگاه اطمینان داریم که موتور و همه متعلقات آن در همه مدل‌ها، شامل 10 سال ضمانت می‌شود.

6Motion

در این ماشین لباسشویی نیز، ال جی فناوری منحصر به فرد 6Motion Direct Drive را به کار گرفته ا به حرکات دیگ دستگاه تنوع ببخشد. بدین ترتیب دستگاه بر اساس برنامه شستشو، از یک یا چند حرکت مناسب در دیگ استفاده می کند. در نتیجه، با وجود دور چرخش کنترل‌شده و امکان چرخش دیگ در هر دو جهت راست و چپ، کارایی دستگاه به شکل قابل توجهی افزایش یافته تا در هر بار شست‌وشو، نتیجه‌ای بی‌نقص بگیرید.

سلامت بیشتر با دوری از مواد حساسیت‌زا

TrueSteam™ در مجموع سه ویژگی مهم را برای دستگاه به ارمغان می‌آورد: حذف مواد حساسیت‌زا (Allergy Care)، چروک‌زدایی و بوزدایی با بخار (Steam Refresh) و نرم‌کننده با بخار (Steam Softener). این فناوری انحصاری ال‌جی باعث از بین رفتن مواد حساسیت‌زا تا 99.9% و حذف باکتری‌ها می‌شود.

کنترل کاملاً لمسی

صفحه کنترل تمام‌لمسی ظاهری یکپارچه و شیک به دستگاه می‌بخشد که حسی مدرن برای آشپزخانه شما به ارمغان می‌آورد. همه مدل‌ها در این سری مجهز به یک پنل تمام‌لمسی هستند که در تمام زوایا نیز واضح و شفاف است.

TurboWash

TurboWashعلاوه بر کاهش زمان شست‌وشو تا 59 دقیقه، باعث صرفه‌جویی قابل توجه در انرژی و افزایش کارایی نیز می‌شود. LG TurboWash مصرف انرژی را تا 15 درصد و مصرف آب را تا 40 درصد کاهش می‌دهد. سریع‌تر؛ تمیزتر و هزینه کمتر.