بخرید و 417,000 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

مایکروویو سولار دام ال جی مدل MS95

  • ساخت کره
  • سنسور مخصوص گرم کردن و پختن غذا بدون نیاز به تنظیم زمان
  • پنجاه درصد صرفه جویی در مصرف برق
  • قابلیت پخت اتوماتیک
  • مجهز به سیستم گرمایش بالا و پایین
Give a Name
  • سفید
  • نقره ای
  • گلدیران(نماینده رسمی LG در ایران)

20,850,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

سولاردام های ال جی
SolarDOM تکنولوژی انحصاری ال جی می باشد.
سولاردام دارای هیتر ذغالی است.
سولاردام دارای کوره مدور جهت تمرکز موج مایکروویو و پرتو حرارت سولار می باشد.
سولاردام دارای هیتر مگا هیتینگ است که در کف دستگاه تعبیه شده و باعث برشته شدن بهتر موارد غذایی به صورت همزمان از بالا و پایین می گردد.
هیتر زغالی(Charcoal Heater)
هیتر زغالی اختراع ال جی است که با ایجاد حرارت توسط رشته های ذغال موجود در المنت، علاوه بر حفظ ویتامین های مواد غذایی، چربی و نمک و مواد مضر غذا را کاهش داده و غذایی برشته ، مغز پخت و آبدار با مصرف برق کمتر آماده می کند.
درب از بالا بازشو برای راحتی کار مصرف کننده
درب این مدل طرح فر همانند درب سولاردام ساخته شده که تا 90 درجه باز می شود و این به شما کمک می کند که ضمن استفاده مفید از فضای جانبی در آشپزخانه بتوانید ظروف بزرگ را به راحتی داخل مایکروویو بگذارید.
سیستم کنترل دقیق دمای گریل
در مایکروویوهای رایج بازار، دمای گریل قابل تنظیم نبوده و همواره هنگام پخت از حداکثر حرارت گریل استفاده می شود. همچنین در حین پخت دمای گریل ثابت نبوده و کاهش و افزایش قابل ملاحظه ای دارد این امر تاثیر منفی زیادی بر کیفیت پخت و طعم غذا دارد. ال جی با تکنولوژی جدید خود علاوه بر این که امکان تنظیم دمای دلخواه گریل را به کاربر می دهد، دمای تنظیم شده را ثابت نگه می دارد.
کلاس آموزش آشپزی رایگان
یک بار آموزش ، یک عمر آسایش
گلدیران جهت حمایت از مصرف کنندگان مایکروویوهای ال جی و ارتقای کیفیت مصرف این محصولات اقدام به بازگشایی مدارس آشپزی با مایکروویو در 8 شهر،تهران-اصفهان-شیراز-تبریز- مشهد- اهواز - کرج و بابل نموده است.
خریداران با در دست داشتن کارت گارانتی گلدیران می تواندد به این مراکز مراجعه کرده در این کلاسهای رایگان شرکت نمایند. هر سال مسابقه آشپزی در میان شرکت کنندگان کلاسهای آشپزی برگزار می شود و نفرات برگزیده جهت حضور در مسابقات جهانی آشپزی با مایکروویو اعزام می شوند.