بخرید و 619,800 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اجاق گاز ال جی مدل GC-933S

Give a Name
  • نقره ای
  • گلدیران(نماینده رسمی LG در ایران)

30,990,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

گریل کردن با درب بسته
LG Gas Cooker -  GC-933S - گریل کردن با درب بسته
تمامی اجاق گازهای ال‌جی دارای قابلیت گریل کردن با درب بسته می‌باشند. این قابلیت به شما این اجازه را می‌دهد که بتوانید در زمان گریل کردن، درب اجاق گاز را ببندید. در مدت طبخ غذا، حرارت و بوی ناشی از پخت غذا نمی‌تواند از گاز خارج شود، بنابراین آشپزخانه شما جای تمیزتر و راحت‌تری خواهد بود.
سیستم خنک کننده درب
LG Gas Cooker -  GC-933S - سیستم خنک کننده درب
با استفاده از سیستم تهویه ویژه اجاق گازخای ال‌جی، سیسنم خنک‌کننده درب به شما این اجازه را می‌دهد تا درب جلو و اجزای آن را خنک نگه دارید.
امنیت کامل شعله‌ها
LG Gas Cooker -  GC-933S - امنیت کامل شعله‌ها
اجاق گاز ال‌جی برای هر دو قسمت فر و صفحه روی گاز دارای ترموکوبل‌های مجزا می‌باشد. این دستگاه زمانی که شعله خاموش می‌شود به طور اتوماتیک گاز را قطع می‌کند. بنابراین از انتشار گاز قابل اشتعال در فضا جلوگیری می‌کند.
پاک‌سازی کاتالیتیک
LG Gas Cooker -  GC-933S - پاک‌سازی کاتالیتیک
با جذب باقی‌مانده‌ها غذا در طول پخت‌وپز ایجاد شده است، ویژگی پاک‌سازی کاتالیتیک به شما کمک می‌کند تا دیوار پشتی فر را به صورت خودکار عاری از هرگونه ذرات غذا شود. ذرات غذا در شرایط بالای 200درجه سانتی‌گراد دچار فرآیند اکسیداسیون می‌شوند.
درب شیشه‌ایی با قابلیت جداسازی
LG Gas Cooker -  GC-933S - درب شیشه‌ایی با قابلیت جداسازی
با اجاق گاز ال‌جی، پاک کردن فر بعد از طبخ غذا دیگر کاری آزاردهنده نیست. به دلیل اینکه برای باز کردن درب شیشه‌ای فر نیاز به هیچ ابزاری نیست و پاک کردن فر، از همیشه ساده‌تر است.
حرارت دوطرفه
LG Gas Cooker -  GC-933S - حرارت دوطرفه
اجاق گاز ال‌جی در فر خود از شعله‌های پایین فر و گریل با هم به طور هم‌زمان استفاده می‌کند. این ویژگی اختیار بیشتری به کاربر می‌دهد تا پخت آسان‌تر و مطمئن‌تری داشته باشد.
جوجه گردان
LG Gas Cooker -  GC-933S - جوجه گردان
شما به راحتی می‌توانید حتی قطعاتت بزرگ گوشت را با جوجه‌گردان بپزید. با این قابلیت سرآشپزی حرفه‌ای برای خانواده خود باشید.